radio now live: Tugie - Dark Entity tune in

Dominator Festival – Uitverkocht en Timetable

Wednesday, 27 July 2011

Aanstaande zaterdag is het eindelijk zover; Dominator – The Hardcore Festival opent de poorten naar “The Nirvana of Noise”. 
De kaarten voor Dominator Festival zijn helemaal uitverkocht!

De timetable:

MAIN

11:00-12:00    Kasparov

12:00-13:00    State of Emergency

13:00-14:00    Ophidian vs D-Passion

14:00-15:00    Nosferatu

15:00-15:30    Noize Suppressor vs Mad Dog LIVE

15:30-16:30    Neophyte
16:30-17:30    Korsakoff vs The Viper
17:30-18:30    Dyprax

18:30-19:30    Negative A

19:30-20:30    Nitrogenetics
20:30-21:30    Amnesys

21:30-22:00    Art of Fighters LIVE

22:00-23:00    The Supreme Team LIVE (Outblast, Angerfist, Tha Playah, Evil Activities)
Hosted by: Ruffian
Hosted by: Tha Watcher

INDUSTRIAL

11:00-12:30    Counterfeit

12:30-14:00    Catscan

14:00-14:30    N-Vitral LIVE

14:30-16:00    Tymon

16:00-16:30    Synapse & Sei2ure  LIVE
16:30-18:00    DaY-mar

18:00-19:00    I:gor LIVE

19:00-20:30    Meccano Twins
20:30-22:00    Tieum vs Partyraiser
22:00-22:30    The Sickest Squad LIVE
Hosted by: Justice
   
EARLY

11:00-12:30    Pavo

12:30-14:30    Bass-D 

14:30-15:30    Dune

15:30-16:30    Mental Theo

16:30-17:00    Critical Mass LIVE
17:00-18:30    Forze DJ Team
18:30-20:00    Promo
20:00-21:30    Predator vs Ruffneck
21:30-22:30    Darkraver vs Vince

Hosted by: Syco
   
HARDCORE ITALIA
11:00-12:30    Kuz

12:30-14:00    The Wishmaster

14:00-15:00    Alien-T 

15:00-15:30    Hardcore Blasters LIVE
15:30-16:30    The Stunned Guys
16:30-17:30    AniMe
17:30-18:30    Nico & Tetta

18:30-19:00    Traxtorm Gangstaz Allied LIVE

19:00-20:00    Placid K
20:00-21:00    Tommyknocker vs Noize Suppressor

21:00-22:00    Unexist

22:00-22:45    The Destroyer LIVE
Hosted by: Jeff

Hosted by: Jasta
   
RAW HARDSTYLE

11:00-12:00    Anagenetic
12:00-13:30    Titan
13:30-15:00    The R3bels

15:00-15:30    Psyko Punkz LIVE

15:30-16:30    Ran-D

16:30-17:30    Luna vs Chain Reaction

17:30-18:00    Crypsis LIVE
18:00-19:30    B-Front

20:00-21:30    Zatox vs Tatanka

21:30-22:30    Zany
Hosted by: Renegade
   
HONG KONG VIOLENCE
11:00-12:00    Garong
12:00-13:00    Little Terror man vs RDZ
13:00-13:30    The Massacre

13:30-14:15    Beatkiller
14:15-15:00    Noisekick
15:00-15:45    Bonehead
15:45-16:30    D.O.M.

16:30-17:00    Mechakucha LIVE
17:00-17:45    Bryan Fury

17:45-18:30    Coffee Core

18:30-19:00    Hong Kong Violence LIVE

19:00-20:00    Nawoto Suzuki LIVE
20:00-21:00    The DJ Producer
21:00-22:30    Akira vs Drokz
Hosted by: Metal D

Uiteraard ontvang je op het festival ook een timetable met floorplan!